ГлавнаяНовости16 січня - Всесвітній день Бітлз

16 січня - Всесвітній день Бітлз

16 января 2016 - Вад

 

Якось так склалось, що від добродушного жарту, який пролунав у 2004 році в одному з репортажів пітерського телебачення, цей день міцно увійшов у бітлівський календар усіх країн СНД.
Так, про Всесвітній день The Beatles, котрий приписують ЮНЕСКО, ніхто із співробітників цієї організації навіть нічого і не чув. Та й сама дата – дата відкриття 16 січня 1957 року у Ліверпулі клубу The Cavern,  явно "притягнута за вуха" до цієї події оскільки напочатку клуб призначався для виступу джазменів, а бітли у той час навіть не були знайомі між собою.
Але, якщо це свято почали відзначати в багатьох країнах світу, то нехай воно і насправді залишається Всесвітнім днем Бітлз.
З святом Вас, друзі!
Рейтинг: +1Голосов: 1675 просмотров
Комментарии (3)
valery57 #16 января 2016 в 21:37+1

Спасибо! Сегодня был рабочий день и я чуть не забыл про праздник, спасибо друзья напомнили, позвонили и поздравили. Вот теперь праздную скромно и присоединяюсь к поздравлениям.

З святом Вас, друзі!

Вад #16 января 2016 в 21:450

Згодом відзначати цю подію почали навіть за межами країн СНД. Ось як сьогодні відреагувала на цю подію моя подружка з Бразилії

А ТРК КИЇВ провів бесіду з нашими бітломанами. Ось так було подано репортаж до єфіру

Але в нас є можливість переглянути повний запис, котрий було підготовлено для ранкової передачи, але нажаль за вимогами часу він був скорочен до 3 з половиною хвилин.

Віталій #16 января 2016 в 22:28+1

Зі святом, пані та панове! :dance: