ГлавнаяМероприятия29.02.2020 KYIV VINYL MUSIC FAIR

29.02.2020 KYIV VINYL MUSIC FAIR

4 февраля 2020 - Вад

В цьому місяці черговий вініловий ярмарок відбудється в останній день лютого.

Рейтинг: 0Голосов: 0363 просмотра
Комментарии (4)
Вад #27 февраля 2020 в 01:270

 

Вад #29 февраля 2020 в 23:380

Сьогодні пройшов черговий ярмарок. Раніше я писав подробиці стосовно того, що та по якій ціні я бачив, що придбав сам або купили мої друзі. Але, гадаю, що читачам нема ніякої користі від цієї інформації бо, відбувшись, захід вже залишився у минулому. Хіба що, може інформація стане в нагоді для прийняття рішення щодо відвідання наступного ярмарку.

Спостерігаючи за сьогоднішнім заходом не скажу, що народу побільшало, як і не скажу, що людей стало приходити менше. Ярмарок живе помірним життям і добре виконує свою функцію.

Ціни трошки поповзли до низу. Але це не відноситься до зовсім нових релізів. Значно знизилася ціна на цифрові носії. Ну, це можна було прогнозувати, бо зараз люди більше завантажують контент з Мережі. Наприклад, новісінький бокс ELO, до складу якого входить 11 найкращих альбомів гурту, продавався за 1000 грн. Це десь 1000:11= 90,9 грн. за компакт. Але рекорд було встановлено подвійним альбомом Уотерса The Wall. Зовсім ідеального стану диски голландського виробництва у товстому боксі коштували лише 150 грн., тобто 75 грн. за диск.

Отже, ходити треба заради спілкування та виявлення якихось раритетів для себе. Тим паче, що ціни зараз доволі лояльні.

Игорь # 1 марта 2020 в 12:190

Вад, що цікавого було з бітлівської тематики?

Вад # 1 марта 2020 в 19:190

Продавці скаржаться, що останнім часом Бітлз ніхто не купує. Тому, якраз платівки з бітлівською тематикою, майже усі позалишали вдома. Гадаю, що це пов’язано з тим, що зараз в умовах повального перенасичення ринку та глобального доступу до всіляких видань, народ набрався всього, чого собі бажав. І дійсно, це тільки я такий, що придбаю 5 «Сержантів» та 4 «Субмарини» заради того, що вони між собою чимось відрізняються і були видані у різні роки. А найбільша маса людей купує лише один екземпляр і вже їм пропонувати такий самий альбом, але з деякою незначною відмінністю, марно. Тому і зупинилися продажі, бо всі вже мають усе, що раніше тільки могли бажати.

Бачив декілька американських видань. Це були Introducing, Meet, Hey Jude, Magical, Rubber Soul… але вже здалеку було видно на конвертах ringwear – хвороба майже усіх американських видань. Тому я їх не розглядав детальніше. Тобто навіть не знаю, чи були то першопреси, чи подальші перевидання. З англійців був лише  Help!, Rarities та ще пригадую, що бачив як розглядали Білий Альбом – щось сперечались стосовно його номера. І все! Інші платівки голландського та німецького виробництва.

Одна людина винесла різноманітні вставки та постери. Ну, витягав хазяїн мабуть роками все, що тільки було можливо, а тепер і це все пішло на продаж. Постер від Band On The Run, або London Town можна було придбати за 100 грн. Якраз на одному з фото я з Петром розглядаємо ці бумаги.

Нічого такого на щоб поклав би око цього разу… Але ходити треба, бо буває і так, що щось цікаве непередбачено і вистрілює.