ГлавнаяМероприятия20.05.2019 CHERKASY JAZZ QUINTET у Caribbean Club (м. Київ)

20.05.2019 CHERKASY JAZZ QUINTET у Caribbean Club (м. Київ)

16 мая 2019 - Вад

20 травня джаз-бенд Cherkasy Jazz Quintet і Михайло Євтушенко представлять програму "Remembering the Beatles" — хіти легендарних The Beatles в джазовому аранжуванні. На одній сцені зустрінуться old-school віртуози, власники найбільших джазових досягнень Cherkasy Jazz Quintet і молода кров, амбіції і талант Михайло Євтушенко. За цією колаборацією — майбутнє української сцени. Їх джаз зачаровує вишуканістю, насиченістю і емоційним звучанням.

Отже, як завжди, все по схемі
ЩО: Джазовий понеділок з Cherkasy Jazz Quintet, який виконуватиме хіти Бітлз у джазовій обробці.
ДЕ: м. Київ, вул. Петлюри, 4. Caribbean Club.
КОЛИ: 20 травня, початок 20:00.

Довідки за телефоном +380 67 224 41 11, або е-поштою caribbanclub@gmail.com
Придбати квитки можна за посиланням
https://caribbean.com.ua/ua/concert_hall_ua/dzhazoviy-ponedilok-cherkasy-jazz-quintet/

Рейтинг: 0Голосов: 0960 просмотров
Комментарии (10)
Вад #16 мая 2019 в 01:580

Не пропустіть найкращу подію травня!

 

Вад #16 мая 2019 в 11:340

Маємо гарну новину!

Наші бітломани, та й взагалі любителі хорошої музики, зможуть потрапити на це шоу по білетам, які ми розігруємо спільно з Caribbean Club. Треба тільки надати правильні відповіді на наші запитання.

Отже, починаємо з самого легкого: коли вперше народилася ідея програми «Remembering the Beatles»? Достатньо вказати рік її першого виконання на публіці.

Прохання надсилати відповіді лише тим, хто дійсно має можливість у понеділок 20 травня завітати до клубу та прийняти участь у цьому заході.

Вад #17 мая 2019 в 19:140

Нарешті, більш ніж через добу маємо одну правильну відповідь. Невже питання виявилося таким складним? А я ще вважав, що найскладнішим буде наступне, друге питання, яке я сформулював би так: Скільки разів (і бажано відповісти коли) перевидавався компакт-диск Cherkasy Jazz Quintet «Remembering The Beatles»?

До речі, цей компакт диск (тобто останнє його перевидання) можна буде придбати під час цього заходу у приміщенні Caribbean Club. Бажаючі навіть зможуть на ньому взяти автографи у музикантів.

У новому оформленні диску, який було вироблено у Чехії, є анотація нашого одноклубника Сергія Радченко – амбасадора Ліверпульського музею Бітлз «The Beatles Story» та автора книги «Прикасаясь к вселенной Beatles».

Оскільки правильна відповідь на перше питання надійшла у приватному повідомлені та її не видно на Форумі, ми залишимо перше питання актуальним. А якщо хтось знає відповідь і на друге, найскладніше питання, то це було б зовсім супер! Можна відповідати або прямо тут, або надсилати приватне повідомлення на мейл, який вказано у моєму профілі. Знаю, що другий варіант більш до вподоби не зареєстрованим користувачам нашого ресурсу.

А я спробою задати, на мій погляд, дуже легке запитання. Нам усім відомі імена 4 музикантів Бітлз, які перевернули уяву про усю сучасну музику. Але безперечно, бітлом можна вважати і людину яка входила до складу гурту і грала разом з ними ще до зоряного часу квартету і таких людей багато. Назвіть хоча б одне ім’я людини, яка має повне право також називатися бітлом.

Чекаємо на ваші відповіді!

Віталій #19 мая 2019 в 09:010

Ну як, звісно, Піт Бест.

Віталій #19 мая 2019 в 09:060

Або ж Стю Саткліфф.

valery57 #19 мая 2019 в 09:430

Це самі відомі, а ще? 

Вад #19 мая 2019 в 12:010

Віталій, зможеш завтра ввечері бути у Києві?

Віталій #19 мая 2019 в 18:350

Нажаль, ні. 

Вад #19 мая 2019 в 13:450

Так, ці люди мають саме пряме відношення до Бітлз, тому що входили до складу цього музичного колективу саме під час того, як гурт вже офіційно називався «Бітлз », а не «The Black Jacks» або «The Quarrymen» чи «Johny and The Moondogs».

Правильну відповідь на мейл, що вказано у моєму профілі, надіслав Віктор (нажаль прізвище невідомо). Окрім вищеназваних людей він ще згадав Джиммі Нікола, який замінив Рінго під час декількох концертів гастрольного туру 1964 року, коли вже Бітломанія була у розпалі. Але упустив ім’я Чеса Ньюбі. А ось Энди Уайт не має відношення до гурту. Він був лише сесійним музикантом, який брав участь в одному з студійних записів. Серед таких людей можна назвати і імена Джорджа Мартіна, Еріка Клептона, Біллі Престона, Алана Сивіла… та навіть увесь симфонічний оркестр, що записувався з бітлами. Все одно відповідь зараховано!

Розумію, що понеділок не найкращий день для відвідування нічного клубу, але «маємо те, що маємо». Ну, добре, якщо хтось соромиться і думає, що його відповідь може бути невірною і тому не хоче її оприлюднювати, то надсилайте свої відповіді у приватному повідомленні, або на мейл, що вказано у моєму профілі.

А ми продовжуємо розігрувати білети. Таки музичні колективи, як The Beach Boys та The Rolling Stones існують і досі, а The Beatles припинили свою музичну діяльність майже півсторіччя тому. Але про них і досі згадають, сперечаються, видають мемуари, знімають документальні стрічки… вони залишили дуже глибокий слід в сучасній історії музики.

Назвіть роки існування квартету Бітлз.

Вад #20 мая 2019 в 01:140

До речі, усі музиканти оригінального складу скіфл-гурту Джона Леннона The Quarrymen та Чес Ньюбі тиждень тому отримали від Сергія Радченко у подарунок диск Cherkasy Jazz Quintet «Remembering The Beatles» про який я згадував вище.

Обов’язково приходьте до Caribbean Club! Ми чекаємо на вас!