ГлавнаяФорумДискографияRecord Store Day

Record Store Day

Издания, приуроченные ко "Дню музыкального магазина"
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
1 день назад
А які ще є варіанти? Просити друзів або приятелів у тих містах, де шанують RSD, щоби саме в той день прийшли до відкриття магазину, або самому з'їздити (здається, найближче Варшава). Особисто я просив кількох, результат нульовий, тож прийшлося відправитися на дискогс. Звичайно переплатив порівнянно з магазинною ціною, але сумніваюся, що надалі можна буде знайти дешевше. Ось наприклад на сінгл Маккартні Christmas Kisses у 2012 я не побажав розщедритися (це було не видання до RSD, а просто лімітоване), про що шкодую, адже зараз його не купиш і за сотню баксів.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 30 декабря 2019 в 21:29)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
1 день назад
Маю таку ж саму проблему. Друг, якого я знаю ще з 70-х років, проживає вже понад 20 років у Відні. Бігали ми з закордонними платівками з ним разом від міліції. Але, нажаль, його не можна назвати колекціонером, як мене. Скільки разів я звертався до нього з проханням підійти до найближчого магазину у RSD, все марно. Ну, не розуміє він цієї акції. Каже мені, щоб я сам пошукав в мережі, що мене цікавить у Відні і надіслав йому посилання, щоб він придбав платівки онлайн. Зрозуміло, що акція, насамперед і полягає в тому, щоб зранку прийти до магазину і саме там побачити розпродаж релізів, приурочених до цієї акції.
Ось і шукаю я де можна щось ухватити вже з переплатою. Багато чого раніше пропустив. А з часом ціна тільки зростає на ці видання. Нажаль, в Україні поки що немає жодного магазину, який би приєднався до цієї всесвітньої акції.
Save vinyl!
Посетитель
Александр Гринберг
Медаль
Мюнхен
1 день назад
Для начала - всех с Наступающим!
К вопросу о RSD. Просил меня один из наших форумчан раздобыть ему сингл МакКартни (кажется) в апрельский RSD.
Но поскольку я работаю, помочь не мог - муз. магазины у нас в Мюнхене открываются относительно поздно.
Попросил доверенное лицо (неработающий), он подошёл в один солидный магазин, который принимает участие в этом событии,
именно в день RSD. (Таких магазинов очень немного!).
Там ему стали полоскать мозги, мол, не знаем, получим ли и когда...(?!). Обещали позвонить, если что...
Конечно, не позвонили. История забылась. Месяца через 3 случайно захожу в этот магазин и ...!!!
Лежит! Правда всего один экз., но - через 3 месяца! Не кто-нибудь - сам сэр Пол! Я брать не планировал, ушёл.
Но, как и бывает в таких случаях, через несколько дней созрел: ну, думаю, если ещё лежит - возьму из принципа!
Зашёл - все ещё лежит! Ну я от принципа и не отступил. Вот и гадай теперь, каким образом добывать эти RSD...
Но повторюсь: что бы такое урвать, надо либо быть неработающим, либо отпрашиваться с работы (что не всегда можно).
Да и удача нужна - ты должен быть в первых рядах, лучше совсем первым, да и магазин должен это получить.
Так что не серчайте на тех, кто теоретически мог бы помочь, но не помог.
Посетитель
fcliverpool
Медаль
Одесса
1 день назад
В моєму повідомленнi от 30 грудня 17:43 помилка - замість "не немаю" слід читати "не маю"Добавлено спустя 12 минут
Игорь:
або самому з'їздити (здається, найближче Варшава)

Так! Я так зрадів, що Польща вважається учасником акції RSD. Дав приятелю список адрес магазинів з офіційного сайту. В день релізу йому сказали, що пластинок ще немає, але вони їх чекають. А потім сказали (зі слів приятеля), що вони так і не приїхали до них. На початку грудня я особисто був у Вроцлаві і теж ходив по магазинах, якi "беруть участь в акції" - ніде нічого не було ...Добавлено спустя 16 минут(А приятель шукав цi платiвки в Варшаві)
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 3 4 5 6
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.