ГлавнаяФорумДискографияRecord Store Day

Record Store Day

Издания, приуроченные ко "Дню музыкального магазина"
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
1 час назад
А які ще є варіанти? Просити друзів або приятелів у тих містах, де шанують RSD, щоби саме в той день прийшли до відкриття магазину, або самому з'їздити (здається, найближче Варшава). Особисто я просив кількох, результат нульовий, тож прийшлося відправитися на дискогс. Звичайно переплатив порівнянно з магазинною ціною, але сумніваюся, що надалі можна буде знайти дешевше. Ось наприклад на сінгл Маккартні Christmas Kisses у 2012 я не побажав розщедритися (це було не видання до RSD, а просто лімітоване), про що шкодую, адже зараз його не купиш і за сотню баксів.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 30 декабря 2019 в 21:29)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
1 день назад
Маю таку ж саму проблему. Друг, якого я знаю ще з 70-х років, проживає вже понад 20 років у Відні. Бігали ми з закордонними платівками з ним разом від міліції. Але, нажаль, його не можна назвати колекціонером, як мене. Скільки разів я звертався до нього з проханням підійти до найближчого магазину у RSD, все марно. Ну, не розуміє він цієї акції. Каже мені, щоб я сам пошукав в мережі, що мене цікавить у Відні і надіслав йому посилання, щоб він придбав платівки онлайн. Зрозуміло, що акція, насамперед і полягає в тому, щоб зранку прийти до магазину і саме там побачити розпродаж релізів, приурочених до цієї акції.
Ось і шукаю я де можна щось ухватити вже з переплатою. Багато чого раніше пропустив. А з часом ціна тільки зростає на ці видання. Нажаль, в Україні поки що немає жодного магазину, який би приєднався до цієї всесвітньої акції.
Save vinyl!
Посетитель
Александр Гринберг
Медаль
Мюнхен
9 дней назад
Для начала - всех с Наступающим!
К вопросу о RSD. Просил меня один из наших форумчан раздобыть ему сингл МакКартни (кажется) в апрельский RSD.
Но поскольку я работаю, помочь не мог - муз. магазины у нас в Мюнхене открываются относительно поздно.
Попросил доверенное лицо (неработающий), он подошёл в один солидный магазин, который принимает участие в этом событии,
именно в день RSD. (Таких магазинов очень немного!).
Там ему стали полоскать мозги, мол, не знаем, получим ли и когда...(?!). Обещали позвонить, если что...
Конечно, не позвонили. История забылась. Месяца через 3 случайно захожу в этот магазин и ...!!!
Лежит! Правда всего один экз., но - через 3 месяца! Не кто-нибудь - сам сэр Пол! Я брать не планировал, ушёл.
Но, как и бывает в таких случаях, через несколько дней созрел: ну, думаю, если ещё лежит - возьму из принципа!
Зашёл - все ещё лежит! Ну я от принципа и не отступил. Вот и гадай теперь, каким образом добывать эти RSD...
Но повторюсь: что бы такое урвать, надо либо быть неработающим, либо отпрашиваться с работы (что не всегда можно).
Да и удача нужна - ты должен быть в первых рядах, лучше совсем первым, да и магазин должен это получить.
Так что не серчайте на тех, кто теоретически мог бы помочь, но не помог.
Посетитель
fcliverpool
Медаль
Одесса
39 дней назад
В моєму повідомленнi от 30 грудня 17:43 помилка - замість "не немаю" слід читати "не маю"Добавлено спустя 12 минут
Игорь:
або самому з'їздити (здається, найближче Варшава)

Так! Я так зрадів, що Польща вважається учасником акції RSD. Дав приятелю список адрес магазинів з офіційного сайту. В день релізу йому сказали, що пластинок ще немає, але вони їх чекають. А потім сказали (зі слів приятеля), що вони так і не приїхали до них. На початку грудня я особисто був у Вроцлаві і теж ходив по магазинах, якi "беруть участь в акції" - ніде нічого не було ...Добавлено спустя 16 минут(А приятель шукав цi платiвки в Варшаві)
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Поки що не можу знайти каталог RSD видань на 2020 рік. А в цьому році цей день пройде 18 квітня, що не так і далеко. Але деякі картинки, знайдені в Мережі мене якось напружують…

Save vinyl!
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
1 час назад
Так, мені теж зустрічалися згадки у Мережі, що в рамках акції буде видано сінгл Instant Karma та перший альбом Маккартні. Іншіх бітлівських видань напевно не буде. Сінгл, зрозуміло, буде реміксований, а от що особливого з альбомом, адже не так давно, у 2011 було ремастоване видання в архівній супер-серії. Але таким чином відмітять його 50-річчя.
До речі, ювілейного видання альбому Let It Be, 50-річчя якого 8 травня, судячи з усього в травні не буде, хіба що перенесуть на осінь.
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
1 час назад
З'явилася офіційна інформація
https://recordstoreday.com/PromotionalEvent/572
7"SP Instant Karma та LP McCartney по 7 тис. примірників
Не знаю, в музичному плані що там цікавого?
Редактировалось: 1 раз (Последний: 5 марта 2020 в 20:47)
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Так! Також і тут є
http://exclaim.ca/music/article/heres_the_unofficial_list_of_2020_record_store_day_releases
John Lennon - Instant Karma! 2020 Ultimate Mixes
Paul McCartney - McCartney (half-speed mastered)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Ще доповнення

To celebrate Ravi Shankar’s Centennial, Dark Horse Records will release the George Harrison produced 1997 album ‘Chants of India’ on vinyl for the first time for #RSD20.
The album will be available on 2 x 12” LP 180-Gram Red Vinyl and include an exclusive 12”x12” photo print.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад

Ось вже остаточно на офіційному сайті Пола
https://www.paulmccartney.com/news-blogs/50th-anniversary-half-speed-mastering-release-of-mccartney-for-record-store-day
Редактировалось: 1 раз (Последний: 5 марта 2020 в 23:33)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Західні колекціонери вже шуткують. Кажуть, що якщо платівка МакКартнi має "half-speed", то повинна бути і "half price". music
Редактировалось: 1 раз (Последний: 9 марта 2020 в 22:27)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад

У зв’язку з пандемією короновірусу прийнято рішення про перенос дати RSD з квітня на червень. Нижче офіційне повідомлення мовою оригіналу:

Record Store Day is a worldwide event celebrating record stores and their place in the community. In the interest of being good members of those local, national and worldwide communities, we've decided to move the date of Record Store Day 2020 to JUNE 20.

The basic plan is to shift everything to that date, but there are a lot of people and things involved with a worldwide event like this, and a lot of moving pieces, so be nice to your record store if they don't have an immediate answer to your questions. We're all working on, well, everything.

Wash your hands. Take care. We want everyone to be happy, healthy and looking forward to getting together for the party. #RSD20 #RSDJUNE20
Редактировалось: 2 раза (Последний: 13 марта 2020 в 23:52)
Save vinyl!
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 3 4 5 6
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.