ГлавнаяФорумМузыкальное наследиеНовые Битловские релизы на Blu-ray и DVD дисках

Новые Битловские релизы на Blu-ray и DVD дисках

Информация о видео релизах в форматах Blu-ray и DVD
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Повідомлень: 2429
Черкассы
727 дней назад
The Night That Changed America A Grammy Salute To The Beatles

Специальное ТВ шоу было проведено как отдельное мероприятие помимо вручения Грэмми в 2014 году, в ознаменование 50-летия первой высадки «Битлз» в Америке. «Американский вечер Chenjido» BEATFILE вылилось в черезвычайно высокого качества Blu-ray и DVD! И высокое качество вещания HD и высокое качество звука, звук записывается в полной (только 5.1 Surround DVDR) PCM стерео +5.1. Мероприятие включает совместное выступление звезд Пола Маккартни и Ринго Старра! Проект реализован включая бонус записи репетиций apple и содержит живое видео Paul на Grammy Awards, которое состоялось немного ранее. Это самое последнее масштабное видео Битлз посвященное в 2014 году 50-летнему юбилею высадки в Соединенных Штатах ' 64 Beatles!

Источник:

http://www.giginjapan.com/various-artists-night-that-changed-america/

""/
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

""/
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2030
Киев
4 часа назад
"Change Begins Within" concert coming to DVD, Blu-ray

""

The 2009 "Change Begins Within" concert with Ringo and Paul just announced for release Sept. 1 on DVD and Blu-ray.

Song list:

Natural Blues - Moby, Betty LaVette, TM Choir
Rise - Eddie Vedder
Under Pressure - Eddie Vedder & Ben Harper
My Sweet Lord - Sheryl Crow
Hurdy Gurdy - Donovan & Jim James
Isle of Islay - Donovan and Paul Horn
It Don't Come Easy - Ringo Starr
Boys - Ringo Starr
Yellow Submarine - Ringo Starr
Baby You Can Drive My Car - Paul McCartney
Jet - Paul McCartney
Got To Get You Into My Life - Paul McCartney
Let It Be - Paul McCartney
Here Today - Paul McCartney
Band On The Run - Paul McCartney
With A Little Help From My Friends - Paul McCartney & Ringo Starr
Cosmically Conscious - All members
I Saw Her Standing There - All members
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2030
Киев
4 часа назад
Коли я вперше переглянув запис на BRD, то відразу відчув, що за цим форматом майбутнє.
Але, нажаль, на сьогодні було дуже мало видано дисків у цьому форматі. Мало взагалі. Я вже мовчу про релізи, що відносяться до бітлівської тематики. Але маю надію, що новий формат зараз тільки починає набирати обертів.
Представляю реліз "Ringo Starr and The Roundheads - Live".

""
""
""

Чудовий концерт, що відбувся 25 серпня 2005 року у Genesee Theatre (Waukegan), штат Іллінойс. Це не голімий запис чергового All-Star Band, а справжній сольний концерт Рінго, на якому він виконує сам усі пісні. Програму цього концерту спочатку транслювала телевізійна компанія PBS. Згодом його було видано і на DVD у 2008 році. І ось, нарешті, у 2012-му видано BRD з тим самим контентом.
Разом з цим хочу відмітити, як мінус, відсутність будь якого буклету в цьому релізі. Не було його і в DVD версії. Але, може, так і треба, бо ми, у першу чергу, повинні дивитись відео.
Редагувалося: 2 раза (Останній: 18 липня 2017 в 17:55)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2030
Киев
4 часа назад
Технічний прогрес не стоїть на місці. Нещодавно у продаж для домашнього користування було запущено новий формат – Blu-Ray Pure Audio. Диски з цією абревіатурою не мають зображення, вони містять тільки звук найвищої якості. Ось такий диск Леннона було видано у 2013 році. Він не зазнав будь яких великих змін – ані ремікса, ані розкладку звуку на 5.1 каналів. На нього було покладено оригінальний звук зі значно більшою щільністю запису інформації.

""
""

Гадаю, що це вже межа, бо наші вуха більш і не почують. Що знаходиться в середині цього випуску, навіть досі не знаю – тримаю поки що цей реліз запакованим.
Мрію, що коли мої домашні поїдуть на дачу, то я після душу надягну улюблений халат, та сяду перед апаратурою з келихом коняку, або чашкою кави і поставлю на програвач цей диск. Гадаю, що нічого надзвичайного не почую, тільки відчую максимальну якість добре знайомого запису. Адже Джон не дуже приділяв значення своїм релізам та записував цей альбом у домашній студії.
Редагувалося: 1 раз (Останній: 18 липня 2017 в 17:14)
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
11 часов назад
У зв’язку з тим, що було задано питання і щоб не створювати нову тему, пропоную обговорити тут не тільки фільми на Blu-ray та DVD, а й аудіо-диски, які в останній час набули великої популярності, особливо з поширенням формату Dolby Atmos. Запрошую всіх, кого це цікавить, приєднуватись.
Відомо, що 6-канальна система 5.1 (5 колонок + сабвуфер) використовувалася ще в кінці 90-х на лазерних дисках, але реальна популярність її почалася з середини 2000-х з поширенням DVD з фільмами, звукові доріжки яких були у форматі Dolby Digital AC-3, розробленому американською фірмою Dolby Laboratories Inc, а також DTS Digital Surround її довічного конкурента теж американської DTS, Inc (Digital Theater Systems). Ці формати використовують технологію стиснутого звуку (lossy) з втратами, бітрейт потоку даних при цьому 450 – 750 кбіт/сек. Це щось на кшталт формату mp3 для стерео. На початку минулого десятиліття конкуруючі фірми розробили і впровадили багатоканальні звукові формати без втрат (lossless) відповідно Dolby TrueHD та DTS-HD Master Audio з частотою дискретизації 192 кГц та бітрейтом до 15 Мбіт/сек і вище. Відтворити звукові доріжки з такими форматами на DVD неможливо, тому використовують їх на Blu-ray дисках. Думаю, пояснювати різницю в якості звучання не потрібно, цифри говорять самі за себе.
За останній десяток років вийшли блю-реї з таким звуком і на бітлівську тематику: це бітлівські фільми, а також аудіо-диски збірник Beatles 1 та ювілейні перевидання Сержанта Пеппера та Білого альбому.
Обидві конкуруючі фірми розробляють нові формати, у тому числі для об’ємного звуку. В основу об’ємного звуку покладено те, що він розкладається не по 2-х координатах в площині, а по 3-х. Тобто це вже не звукова панорама, яка звучить навкруги вас по колу, а 3-вимірний звук, що може йти зверху і знизу. Крім того, на відміну від попередніх форматів, Dolby Atmos не прив’язаний до певної кількості каналів, кожна складова звуку (їх може бути 128) прив’язується до певних координат у просторі, а не до якогось каналу, та в залежності від кількості наявних колонок система сама розподіляє звуки по каналах. Звичайно, це все розроблялося для кінотеатрів. У 2012 році уперше було представлено звучання Dolby Atmos у кінотеатрі в Лос-Анжелесі, формат набрав шаленої популярності, зараз вже функціонують тисячі оснащені ним кінотеатрів, випускаються блю-рей диски, апаратура для відтворення. Фірма – конкурент також створила об’ємний формат звуку DTS:X, але він не набув поки що такої популярності. Для бітлівської музики Dolby Atmos уперше використано в 2019 у ювілейному виданні Abbey Road, а далі вже формат став по суті обов’язковим: перевидання Let It Be, Plastic Ono Band, All Things Must Pass, серіал Get Back.
Беззаперечно, об’ємний звук дає величезну насолоду при перегляді фільмів, особливо бойовиків, у комп’ютерних іграх, але при прослуховуванні музики Бітлз, та й взагалі музики…не уявляю собі, щоб мені кортіло слухати звучання музичних інструментів, наприклад, десь знизу або за спиною зверху, або щоби звук поширювався з одної сторони в іншу аж над головою. До того ж, неодноразово читав застереження, що для ефективного відтворення звучання Dolby Atmos окрім відповідної апаратури потрібна відповідна кімната, відведена під домашній кінотеатр, стіни і стеля якої повинні мати певні акустичні властивості, інакше можна розчаруватися. Тому вибираючи не так давно собі блю-рей програвач, звичайно, були наміри вибрати з підтримкою Dolby Atmos, але оскільки планую це перш за все і майже виключно для прослуховування музики, підрахувавши витрати не тільки на плеєр, а й відповідно колонки, ресивер, вирішив обмежитися найдешевшим ціновим діапазоном, що включає підтримку багатоканального lossless звуку. Цілком можливо, що моя опінія неправильна, і якщо би прослухав уважно альбом Бітлз в Dolby Atmos, її би змінив, не буду сперечатися.
Щодо цифрових файлів у Dolby Atmos, призначених для скачування і стримінгу, молодь саме їм віддає перевагу в порівнянні з записаними дисками, і їх використання буде поширюватися, особливо з удосконаленням навушників. Нещодавно мав можливість послухати музику в навушниках з підтримкою Dolby Atmos через iPad, але якість звуку була посередньою, тож ніякого враження на мене це несправило. Та цілком можливо, що це класна річь при належній якості джерела звуку та самих навушників, надіюся незабаром ще спробувати. Проте як старий консерватор, віддаю перевагу записам на диски.
Редагувалося: 5 раз (Останній: 7 серпня 2022 в 17:41)
|
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.