ГлавнаяНовостиВід сьогодні у Ліверпулі відкрито нову експозицію

Від сьогодні у Ліверпулі відкрито нову експозицію

1 июня 2017 - Вад

 

На честь 50-річчя з дня виходу синглу Бітлз "Strawberry Fields Forever" знакові оригінальні червоні ворота з дитячого будинку "Армії порятунку" повернулися до Ліверпуля і були виставлені на загальний огляд на виставці музею "The Beatles Story".
 
Після шаленого успіху легендарного хіта, написаного Джоном Ленноном, ворота на майданчик "Strawberry Fields" у Вултоні стали пунктом паломництва для тисяч фанатів Бітлз з усього світу, аж поки вони не потрапили до захисного сховища в 2011 році. Вже шість років точна репліка цих воріт стоїть біля входу до "Strawberry Fields" на Біконсфілд Роуд.
 
 
Джон Леннон провів юні роки життя в домі своєї тьоті Мімі, який знаходився буквально в декількох метрах від притулку "Армії порятунку". У саду цього закладу, відкритого в 1936 році, Джон часто грав з друзями. Багато хто з сиріт, що жили у притулку, також були його хорошими знайомими. Біографи Леннона стверджують, що він часто асоціював себе з сиротами, оскільки зростав без батьків на вихованні тьоті Мімі.
 
У 1984 році, через чотири роки після смерті Джона, Йоко Оно передала притулку чек на 90 тисяч доларів. Джон в своєму заповіті також залишив цьому закладу значну суму. На ці гроші пізніше було побудовано окрему будівлю — "Lennon Court", яка призначалася для 17-19 літніх підлітків, які готувалися покинути притулок і почати самостійне життя.
 
Мартін Кинг з "The Beatles Story" (на фото зліва) сказав: «Ми дуже раді об'єднати зусилля з "Армією Порятунку", щоб продемонструвати нашим відвідувачам оригінальні ворота з "Strawberry Fields". Вони — справжня історія Бітлз, і це велика честь показати таку спеціальну виставку тут, в "The Beatles Story". Ми приймаємо більше чверті мільйона відвідувачів в рік із понад 80 країн світу, і ми сподіваємося, що, продемонструвавши тут ворота, це допоможе зібрати засоби і підвищити обізнаність про цей проект, щоб вони знову "відкрили ворота".».
 
 
Керівник "Армії Порятунку" Дрю Маккомб (на фото справа) проголосив: «"Strawberry Fields" має дуже особливу історію, як для її зв'язку з Джоном Ленноном, так і з піснею "Strawberry Fields Forever", а за свою історію для самого Ліверпуля — як місце для втіхи уразливих людей. Приєднавшись до "The Beatles Story", щоб показати знакові оригінальні ворота з "Strawberry Fields", ми сподіваємося привернути увагу до захоплюючих планів, які ми повинні оживити на сайті "Strawberry Field", а також надати шанувальникам Бітлз можливість побачити шматочок історії Fab Four.
 
Оригінальні ворота, надані "Армією Порятунки" для "The Beatles Story" у Ліверпулі, приєднаються до багатства інших пам'ятних речей Fab Four протягом обмеженого часу. Відвідувачам, які хочуть підтримати перепланування сайту "Strawberry Field", буде запропоновано внести пожертвування. Щоб дізнатися більше про знакові ворота, відвідаєте сайт www.beatlesstory.com. А щоб дізнатися більше про надихаючі плани "Армії порятунку" для сайту "Strawberry Field", прямуйте до www.strawberryfieldliverpool.com.
 
Рейтинг: +1Голосов: 1826 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!