ГлавнаяНовостиУ продаж надійшла нова модель програвача вінілових платівок, яка оформлена у "стилі Бітлз"

У продаж надійшла нова модель програвача вінілових платівок, яка оформлена у "стилі Бітлз"

6 декабря 2016 - Вад

 

Відома компанія Pro-Ject Audio Systems запустила у продаж серію програвачів на базі моделі Debut Carbon Esprit SB, які мають індивідуальне оформлення. Нове оформлення присвячене історичному туру Бітлз по Сполученим Штатам Америки у 1964 році та має назву Beatles 1964 edition.

.

Модель буде укомплектовано картриджем, що давно і добре зарекомендував себе за останні роки. Це відомий Ortofon 2Red. Загальна ціна комплекту буде сягати 650 американських доларів. Споживачам буде доступно, як світле, так й чорне оформлення корпусу програвача.

 

 

Це не перший випадок у індустрії, пов’язаної з випуском програвачів вінілових платівок. Раніше компанія Rega вже випускала подібні речі, присвячені музикантам. На фото нижче представлено модель Rega RP1 Queen Edition від цієї компанії.

Рейтинг: 0Голосов: 01051 просмотр
Комментарии (2)
Вад # 6 декабря 2016 в 23:320

Здогадуюся, що реакція у багатьох меломанів на це повідомлення буде різною. Так, ця модель мабуть для початківців, але її тонарм усе таки заслуговує поваги. Тестував колись Rega RP3. Це навіть вище, ніж RP1 з якої зробили Queen Edition. Мій висновок щодо Rega – даремно витрачені гроші. Хоча і зовні вона десь нагадує модель, що ми розглядаємо, але краще узяти щось вінтажне і довести його до розуму. Картридж у Debut Carbon Esprit SB також бюджетний, але це найкращий вибір серед бюджетних. Коштує він приблизно десь 100 євро.

Коли я купував свій Roksan, то хотів відразу зробити з нього цукерку. На фірмі мені замінили стандартний тонам Nima на Tabriz, а ось на дорогий картридж вже грошей не вистачало. Тому було тимчасово встановлено Ortofon 2M Red. З початку я не міг зрозуміти, чому мої платівки почали тріщати. Але згодом я з’ясував, що ця модель знімає усі подряпини, навіть їх ще більш випинає. Але це добре у тому сенсі, що ви маєте повну уяву про стан своєї платівки. Тому згодом я заспокоївся. Навіть зараз і не мрію про новий картридж. Але на одному іноземному форуми читав, що можна на нього встановити голку від вищої моделі - Ortofon 2M Blue. Благо її конструкція це дозволяє. А варіант Blue дорожчий тому, що має іншу заточку голки

https://www.amazon.de/gp/product/B001E0CK3K/ref=ox_sc_sfl_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1DW1HKCVIU0T1

Звук повинен змінитись у кращу сторону. Але ще на майбутнє…

А ось стіл моделі Debut Carbon Esprit SB однозначно треба бути міняти. Думаю, що навіть його демпфірування нічого не дасть.

Знаю, що хтось зараз читає мій відгук та плюється. Звісно – скільки нас тут є, стільки буде і різних відгуків. І це нормально!

Вад # 6 декабря 2016 в 23:490

Перепрошую, шановне панство, ось вірне посилання на заміну голки для 2M Red

https://www.amazon.de/Ortofon-Stylus-2M-Blue-Originalnadel/dp/B000WMAOE8/ref=sr_1_34?srs=1686724031&ie=UTF8&qid=1481060882&sr=8-34