ГлавнаяНовостиУ центрі Вінниці з’являться фігури легендарних Бітлз

У центрі Вінниці з’являться фігури легендарних Бітлз

25 марта 2016 - Вад

Джерело

У Вінниці все-таки з’являться легендарні Бітлз. Площу біля «Макдональза» капітально відремонтують і обладнають сучасною арт-композицією.
17 березня виконком Вінницької міської ради надав дозвіл департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради на проектування капітального ремонту зони благоустрою по вул. Соборній біля будинку № 51а в м. Вінниці.
 
 
Це будуть чотири жовті промені, викладені з бруківки, які у вечірній час будуть підтримуватися штучним освітленням, як на Майдані Незалежності. Самі промені символізуватимуть видатних осіб Джона Леннона, Пола Маккартні, Джорджа Харрісона і Рінго Старра. А в центрі скверу (ближче до 17 школи) з’являться  і фігури музикантів, які будуть виготовлені з сучасних матеріалів: орг-скла, металу, пластику, можливо сплавів. Перед нею буде надпис «Ліверпуль».
 
 
Крім того, передбачається благоустрій самого скверу. Планується заміна бруківки, нове озеленення, світильники, а також реконструкція лавочок, підпірної стінки біля 17 школи та паркану.
 
 
В тому числі, не виключено, що оновиться і вигляд огорожі, ближче до Соборної, біля Макдональдса.
 
Рейтинг: 0Голосов: 0974 просмотра
Комментарии (1)
valery57 #25 марта 2016 в 06:180

Здорово!