ГлавнаяНовостиПол МакКартні прийняв участь у записі нового альбому "Foo Fighters"

Пол МакКартні прийняв участь у записі нового альбому "Foo Fighters"

2 августа 2017 - Вад

 

Пол МакКартні гратиме за барабанами на одній з композицій нового альбому "Foo Fighters", який повинен вийти восени цього року.
 
Платівка буде називатися "Concrete and Gold" та надійде у продаж 15 вересня 2017 року. Новий альбом буде складатися з 11 треків, в яких прийняли участь різні запрошені гості. Фронтмен гурту "Foo Fighters" Дейв Грол до останнього приховував участь в ньому Пола МакКартні, але за півтора місяця до релізу розповів про це, підкресливши, що є ще одна особливість, яку він розкриє пізніше.
 
Нагадаємо, що Пол та Дейв і раніше неодноразово об'єднувалися для спільних виступів. Грол підтримав МакКартні під час його виступу на церемонії вручення премії Греммі у 2009 році. А на благодійному концерті 12-12-12 Пол разом з іншими колишніми музикантами гурту "Nirvana" виконав композицію "Cut Me Some Slack", яку напередодні разом з ними і написав. У грудні 2012 року цей запис було видано на альбомі "Sound City".
 
Подробиці англійською
Рейтинг: +1Голосов: 1845 просмотров
Комментарии (3)
Вад # 6 августа 2017 в 09:400

Вад #27 сентября 2017 в 20:340

Вийшов новий альбом "Concrete and Gold" на лейблі SONY два тижні тому і вже є можливість замовити його на одній з київських фірм. Реліз вийшов у двох форматах, тобто є дві пропозиції. Перша - це версія на CD за ціною 12,5 євро, але щось до цифрових носіїв я зовсім втратив інтерес. Друга – подвійна вінілова платівка, що більш мені до вподоби. Але ціна останньої 28 євро. Відмовився…

Вад #15 октября 2017 в 15:110

На Радио Аристократы вернулось шоу #НаИгле! Первый эпизод восьмого сезона открыл Женя Галич и новая пластинка его любимой группы Foo Fighters – «Concrete & Gold». В деталях об альбоме старых добрых рок-н-ролльщиков, где в одном треке спел Justin Timberlake, а для другого – на ударных сыграл Paul McCartney. Слушать подкаст: http://bit.ly/2ydlW2R

Уже я и сам прослушал скачанный с трекера альбом и призадумался. Довольно хорошая робота! И дело даже не в участии Маккартни - среди всех последних релизов это очень достойный диск. Наверное таки буду брать.