ГлавнаяНовостиПішов з життя Джефф Емерік

Пішов з життя Джефф Емерік

3 октября 2018 - Вад

 

У віці 72 років від серцевого нападу пішов з життя Джефф Емерік – видатний британський звукорежисер та продюсер.
 
Джефф був одним з найбільш експериментальних та інноваційних інженерів свого часу, працюючи разом з Бітлз і Джорджем Мартіном над такими альбомами, як "Revolver", "Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band", "White Album" і "Abbey Road".
 
Після того, як Бітлз завершили свою спільну діяльність, він продовжував працювати над такими сольними проектами Пола МакКартні, як "Band on the Run" (1973), "London Town" (1978), "Tug of War" (1982) і "Flaming Pie" (1997). За деякі з них Джефф отримав високі нагороди, включаючи премію "Гремі".
 

Рейтинг: 0Голосов: 0616 просмотров
Комментарии (3)
Вад # 3 октября 2018 в 19:340

Дуже несподівана і сумна новина. Ще на початку травня цього року вів з ним діалог. Він звернувся до багатьох відомих колекціонерів, серед яких несподівано виявився і я, з пропозицією придбати в нього ексклюзивні речі, включаючи навіть предмети, які колись належали самим бітлам. Мабуть щось відчував, адже Джефф довгий час страждав від проблем із серцем. У нього був кардіостимулятор. Після двох місяців нашого листування Джефф відбув у тур по Південній Америці з читанням лекцій та організації майстер-класів і більше ми з ним не спілкувалися.

Вад # 3 октября 2018 в 19:450

Вад # 3 октября 2018 в 20:180

Свої співчуття висловили

Пол МакКартні

Рінго Старр

Йоко Оно