ГлавнаяНовостиПішла з життя поп-зірка 60-х років Боббі Ві

Пішла з життя поп-зірка 60-х років Боббі Ві

25 октября 2016 - Вад

 

У понеділок 24 жовтня у місті Роджерс (штат Міннесота) на 73-му році після майже 5-річної боротьби з хворобою Альцгеймера пішов з життя Боббі Ві (Bobby Vee).
 
Боббі Ві був відомим співаком американської поп-сцени на початку 60-х років. Його такі хіти, як "Take Good Care of My Baby", "Run to Him" та "Rubber Ball" входили у першу п’ятірку чартів Сполучених Штатів Америки.
 
 
Кавер-версію композиції "Take Good Care of My Baby" навіть виконували Бітлз під час прослуховування у студії компанії Decca Records.
 
Народився Боббі (справжнє ім’я Роберт Велліне) у Фарго (Північна Дакота). Його кар'єра злетіла наступного дня після того, як у авіакатастрофі загинули Бадді Холлі, Річи Валенс і Біг Bopper, які знаходились в дорозі на концерт в Мурхеда (штат Міннесота) 3 лютого 1959 року. Цей трагічний день увійшов у історію популярної музики, як "День, коли померла музика". Саме тоді 15-річний Боббі та його гурт The Shadows були заявлені у числі місцевих виконавців замість загиблих музикантів. Не зважаючи на трагічні обставини виступ гурту було признано досить успішним і з цієї хвилини почалась їх музична кар’єра.
 
 
Рейтинг: 0Голосов: 0630 просмотров
Комментарии (1)
Вад #25 октября 2016 в 02:58+1

Оригінал

Кавер-версія у виконанні Бітлз