ГлавнаяНовостиОголошено конкурс малюнків на тему пісні про "Люсі у небесах з діамантами"

Оголошено конкурс малюнків на тему пісні про "Люсі у небесах з діамантами"

3 марта 2017 - Вад

 

Усім, хто шанує творчість Ліверпульської червірки, добре відома історія появи пісні "Lucy in the Sky with Diamonds". 
 
Бітлз почали запис цієї композиції 1 березня 1967 року і завершили роботу над нею наступного дня. Трек отримав назву від пастельного малюнка, який намалював Джуліан – 4-річний син Джона Леннона.
 
Як пізніше згадував Джон: "Мій син прийшов додому з малюнком на якому показав мені дивовіжну дівчину, яка літала навколо драгоцінний камінь. Я запитав: "Що це?" і він відповів: "Це Люсі у небі з діамантами", я тоді подумав: "Це прекрасно" і відразу написав про це пісню".
 
Люсі О'Доннел була подружкою дитинства Джуліана. Вони разом ходили у Уейбріджський дитячий садок. Тільки у 1976-му році, коли Люсі виповнилося 13 років, вона дізналася, що ця пісня у виконанні Бітлз була присвячена саме їй. Джуліан довгий час спілкувався з Люсі навіть коли вони були вже зовсім вирослими. Нажаль, через важку хворобу у 2009 році Люсі пішла з життя. Джуліан присвятив їй пісню, яку видав окремим синглом. Обкладинку цього релізу прикрасив той самий дитячий малюнок Джуліана.
 
 
З нагоди 50-річчя альбому "Sgt. Pepper’s Lonely Hearst Club Band", Ліверпульский музей The Beatles Story оголосив конкурс малюнків на тему вищеназваної пісні.
 
У цьому конкурсі нема будь яких обмежень за віком, місцем проживання та іншими ознаками.
 
Отже, якщо ви бажаєте, то можете прийняти участь у цьому конкурсі малюнків та надіслати свою роботу через заповння спеціальної форми на сайті музею за посиланням
 
Бажаємо вам успіху!
 
#SgtPepper50
Рейтинг: +2Голосов: 2804 просмотра
Комментарии (2)
Сергей Радченко # 3 марта 2017 в 20:350

Оцінку малюнків буде проводити Джулія Бейрд, сестра Джона Леннона, і, відповідно, тітка Джуліана.

Тетяна #20 марта 2017 в 00:440

Чи буде приз? Або ж що ми зможемо отримати?