ГлавнаяНовостиЛьвівські бітломани відсвяткували уродини Джорджа Гаррісона

Львівські бітломани відсвяткували уродини Джорджа Гаррісона

7 марта 2016 - Вад

Джерело

GEORGE HARRISON by Tim Scoggins

 
Музичні уродини! Львівські бітломани цими вихідними  святкували день народження  гітариста “Бітлз” Джорджа Гаррісона. Всеукраїнський фан-клуб бітломанів з нагоди цього дня влаштували концерт відомих хітів. Серед запрошених гостей  був і почесний посол музею «The Beatles Story» Сергій Радченко. Той поділився розповідями про знайомства з особистими друзями та родичами Бітлз.
“Hey jude”, “Yesterday”, “Help!”. Усім відомі хіти  Бітлз у цей вечір лунають на повну. У залі зібралися поціновувачі творчості ліверпульської четрвірки аби уже традиційно, в кінці лютого, відзначити уродини соло -гітариста Джорджа Харрісона.
 
“Оскільки в Бітлз є четверо музикантів,  ми принципово  десь чотири рази збираємося от в такому форматі. Але насправді ми і частіше даємо концерти присвячені й іншим датам й іншим подіям, бо творчість та життя Бітлз  насичене цікавими подіями”, – розповів  учасник кавер-гурту “The Beatlevs” Юрій Рокецький .
Серед запрошених гостей –  черкащанин Сергій Радченко. Чоловік  полюбив творчість Бітлз ще у шкільні роки.З того часу і присвятив все своє життя улюбленому гурту. Нині він  почесний посол музею «The Beatles Story» у Англії.
 
“Я не вважав ніколи себе таким типовим бітломаном. Так, я знав цю музику, вчив англійську мову завдяки Бітлз,  вчився грати на гітарі. Але потім в якийсь момент ти мусиш зробити якийсь перший крок. Ти відчуваєш, що ця  музика несе щось таке, що твоє,  що воно йде від серця до серця”, – зізнається почесний посол музею «The Beatles Story» Сергій Радченко.
Схожі зустрічі Львівський фан-клуб “Beatles.UA” робить щорічно. Створений він був взимку 2003-го. Однодумці, відомі музиканти тоді зібралися та й створили перший та єдиний в Україні фан-клуб бітломанів. З того часу і обирають знаменні дати та роблять подібні вечори.
 
“Така була кав’ярня “Yellow submarine” на вулиці Краківській. І, власне, з того почалося. Ми зібралися   разом і  вирішили об’єднатися, щоб десь обмінюватися  думками, запрошувати музикантів і мати можливість пропагувати якось цю музику”, – розповідає президент українського фан-клубу “Beatles.UA” Ростислав Ваврів.
За всю історію людства  Бітлз став найбільш популярним та знаменитим  гуртом у цілому світі. Фантастичну четвірку встигли полюбити мільйони людей. У львівському фан-клубі навіть створили кавер-гурт “THE BEATLEVS”, які переспівують усім відомі хіти.
Рейтинг: +1Голосов: 11376 просмотров
Комментарии (3)
Вад # 7 марта 2016 в 18:370

Вад # 7 марта 2016 в 18:460

Під час перебування у Львові Сергій Радченко також відвідав вулицю Джона Леннона.

Вад #19 марта 2016 в 17:24+1

Відео з концерту, що відбувся завдяки львівським бітломанам.