ГлавнаяНовостиBeatleweek-2018

Beatleweek-2018

12 декабря 2017 - Вад

 

Нещодавно у мережі відкрився веб-сайт майбутнього Beatleweek-2018.
Подивитись усі заплановані на серпень наступного року заходи, пов’язані з проведенням в Ліверпулі Бітлз-тижня можна за посиланням
 
Вперше за усю історію Бітлз-фестів Український фан-клуб має намір відвідати цей міжнародний захід та представити на ньому своїх виконавців. Поки що плани тільки обговорюються, але за попередніми даними делегація бітломанів з України планує 5-ти денну поїздку до Лондону та Ліверпулю.
 
Очолить делегацію добре всім відомий Сергій Радченко – амбасадор музею "The Beatles Story" в Ліверпулі, керівник Черкаського Бітлз-клубу, одним із авторів нещодавно виданої книги "Прикасаясь к Вселенной The Beatles".
 
Відвідати Ліверпуль планується з 24 по 26 серпня 2018 року. Поки керівництво клубу ще розробляє приблизний план, ми пропонуємо вам ознайомитись з повною програмою Beatleweek-2018 на сайті фесту.
 
Наша основна програма (на основі загальної) пропонується такою:
— Відвідання музею "The Beatles Story".
— Відвідання Бітлз-конвенції в готелі "Адельфі" у неділю 26-го (під час конвенції цілий день буде проходити велика тусовка, продаж старих бітлівських раритетів та сучасних сувенірів, виступи "спікерів", гра музикантів та інше). Сплата на вході (25 фунтів).
— Загальна автобусна екскурсія по бітлівським місцям.
— При бажанні можна буде відвідати дома Джона та Пола. Цю екскурсію треба буде зарезервувати заздалегідь. Коштує вона десь 23 фунта з проїздом автобусом.
— В "Каверн Клаб" та "Каверн Паб" музика цілими днями. З 12-00 до 24-00 може бути невелика плата за відвідування вечірніх виступів.
 
Все це заплановано під час 3-х денного відвідування Ліверпулю та плани можуть бути ще скореговані у процесі. А перед цим ми маємо намір 2 дня провести в Лондоні. Сергій Радченко як ніхто інший краще за всіх розповість про найвидатніші місця британської столиці, пов’язані з Бітлз.
 
Більш детальна інформація з’явиться лише у січні, бо ведучи авіакомпанії тільки після Нового Року оголошують свої нові розклади. Будемо в прив’язці до них розробляти вже остаточні плани.
 
Але ми заздалегідь оголошуємо свої наміри, щоб ви мали достатньо часу обдумати цю інформацію та прийняти рішення щодо приєднання до нас. Інформація буде постійно оновлюватися, слідкуйте за нашими новинами.
 
Рейтинг: +2Голосов: 2663 просмотра
Комментарии (4)
Вад #12 декабря 2017 в 01:140

Ще раз наголошую, що це лише попередні плани. Але ми вирішили сповістити вас заздалегідь, бо може комусь треба робити новий закордонний паспорт, або накопичувати на поїздку гроші. Тому, щоб не було зволікань типу "А чому раніше не попередили?", ми і надаємо цю попередню інформацію. Усі інші питання будуть вирішуватись з часом та обговорюватись тут на Форумі клубу. Попереду ще майже 9 місяців! Але краще підготовку до поїздки починати вже сьогодні.

Вад #12 декабря 2017 в 14:030

Вже надходять і перші запитання:

1. У мене закордонний паспорт старого зразка. Що мені робити, подавати документи на новий біометричний?

Ні. Перебування у Великобританії передбачає отримання на час поїздки до цієї країни британської візи. Віза ставиться у любий діючий на сьогодні закордонний паспорт.

2. Скільки взагалі грошей потребує ця поїздка, на яку суму орієнтуватись?

Сплата усіх послуг буде проходити поступово і не потребує мати відразу усю заплановану суму. Спочатку доведеться сплатити за переліт в обидва кінця. Якщо бронювання квитків робити у січні, то білети мають коштувати приблизно 100 доларів в одну сторону. Потім доведеться сплатити послуги за отримання візи. Консульський збір, якщо не помиляюсь, зараз десь 76 фунтів. На 1 добу перебування у Великобританії повинно вистачити 100 фунтів (це з проживанням у готелі, проїздом по місту, їжею, музеями тощо). Отже, помножте на 5 діб і отримуєте загальну суму десь в 500 фунтів. Ну, та на придбання якісь сувенірів також треба мати запас грошей. Взагалі, десь приблизно 26 тис. грн. треба накопичити, щоб ні в чому собі не відмовляти.

valery57 #12 декабря 2017 в 14:260

Але в ті 26 тис.грн. вже враховані і авіоквитки, і затрати на отримання візи.

Вад #12 декабря 2017 в 18:190

Так. Це повна сума, яка все покриває та буде витрачена на протязі підготовки до вояжу та під час нього. Час ще є, але тим хто має низькі доходи, треба поспішати.