ГлавнаяНовостиАнонсовано вихід ювілейного перевидання альбому Джорджа Гаррісона "All Things Must Pass" з нагоди його 50-річного ювілею

Анонсовано вихід ювілейного перевидання альбому Джорджа Гаррісона "All Things Must Pass" з нагоди його 50-річного ювілею

10 июня 2021 - Вад

Альбом вийшов наприкінці листопада 1970 року. Але пандемія внесла своє корегування у календар знаменних дат і святкування ювілею та випуск нового ювілейного заново реміксованого видання альбому було перенесено на цей рік. Сьогодні з’явився офіційний прес-реліз в якому вказана дата виходу ювілейного релізу – 6 серпня.
Ініціатором нового видання виступив син Джорджа — Дхани Гаррісон, продюсером — Девід Зоншайн, а мікшуванням займався інженер Пол Хикс (The Beatles, The Rolling Stones, Джон Леннон). Джерелом нового реміксу послужили оригінальні архівні плівки, які збереглися до наших днів у чудовому стані.
Новий мікс надає платівці більш яскравий, повний і кращий звук, ніж будь-коли раніше, і буде доступний у наступних версіях: Super Deluxe, Uber Deluxe та 5LP чи 3CD Deluxe Edition, в яких основний альбом буде поєднано з сесійними уривками та джемами. Основний альбом з 23 треків, спродюсований Гаррісоном і Філом Спектором, також буде доступним індивідуально на 2CD, 3LP або обмеженим випуском на 3LP кольорового вінілу. Всі версії вже зараз можна попередньо замовити.

Рейтинг: 0Голосов: 0497 просмотров
Комментарии (1)
Вад #10 июня 2021 в 17:43+2

На Форумі відкрито спеціальну тему

https://beatles.com.ua/forum/thread364-1.html