ГлавнаяНовости60 років з дня історичної зустрічі Пола МакКартні з Джоном Ленноном

60 років з дня історичної зустрічі Пола МакКартні з Джоном Ленноном

6 июля 2017 - Вад

 

У суботу 6 липня 1957 року відбувся історичний виступ The Quarrymen у парку церкви Св. Петра (St. Peter''s Woolton Parish Church) — цього дня Джон Леннон познайомився з юним Полом МакКартні. Той прийшов на концерт з гітарою, а після виступу познайомився з учасниками скіфл-гурту.
 
 
Відносно нещодавно з'явилося повідомлення про те, що була виявлена невідома фотографія гурту The Quarrymen, яка була зроблена у той самий день, коли хлопці відправилися на концерт. Авторство знахідки належить учасникові гурту Роду Девісу, який вирішив розібрати колекцію чорно-білих негативів, залишену йому батьком. Фотографія була зроблена у той самий момент, коли The Quarrymen проїзджали біля дома Девісів. 
 
 
На фото зліва направо:
Піт Шоттон (Pete Shotten),
Эрік Гріффітс (Eric Griffiths),
Лен Геррі (Len Garry),
Джон Леннон (John Lennon),
Колін Хантон (Colin Hanton),
Род Девіс (Rod Davis).
 
Нижче представлені фотографії, які обійшли увесь світ. Вони були зроблені в розпал того ж самого концерту.
 
 
 
Автори багатьох книг про ранній період творчості Бітлз часто використовують їх для оформлення обкладинок своїх документальних оповідань. А на тому ж самому місці, де виступали The Quarrymen у парку церкви Святого Петра, встановлена меморіальна дошка.
 
 
 
Після концерту того ж вечора Джон Леннон і Піт Шоттон обговорювали зустріч з МакКартні. Леннон не хотів близько до себе підпускати 15-ти річного хлопця. Проте його рішення було переламане фразою, яку сказав Піт: "Джон, цей парубок вміє налаштувати гітару!" і за два тижні Пол МакКартні під час репетицій приєднався до The Quarrymen.
 
Рейтинг: +1Голосов: 11120 просмотров
Комментарии (2)
Вад # 6 июля 2017 в 10:51+1

Реконструкція події (художній фільм "Nowhere Boy").

Вад # 6 июля 2017 в 11:00+1