ГлавнаяНовости19 березня Рінго Старр випустив EP під назвою "Zoom In"

19 березня Рінго Старр випустив EP під назвою "Zoom In"

3 апреля 2021 - Вад

Ще рік тому на просторах Інтернету можна було зустріти повідомлення стосовно того, що у Рінго закінчується контракт на випуск альбомів і він має намір розпочати видавати EP. Нагадаємо, що EP – спрощена абревіатура від англійського "extended play". Тобто на 7-дюймовій платівці розташовували не 2, як у випадку з синглом, а 4 чи більше композицій. Ще ці платівки називали міні-альбомами. Згодом міні-альбоми розпочали випускати і на цифрових носіях.
Отже, ми маємо нову роботу Рінго до складу якої потрапило 5 композицій:
1. Here's to the Nights
2. Zoom In Zoom Out
3. Teach Me to Tango
4. Waiting for the Tide to Turn
5. Not Enough Love in the World
Цікаво, що всі пісні були записані "на відстані". Тобто Рінго працював у домашній студії, а музиканти надсилали йому записи своїх музичних партій. Потім все зводилось разом. Одна із пісень міні-альбому "Here's to the Nights" записана за участю Пола МакКартні, але самі музиканти не зустрічались разом.
Серед інших музикантів, хто приймав участь в запису міні-альбому Рінго слід відзначити такі імена, як Dave Grohl, Sheryl Crow, Jenny Lewis, Corinne Bailey Rae та Sam Hollander.
Міні-альбом було видано на різних носіях: вінілі двох кольорів — чорного та червоного, компакт-диску та магнітній касеті.
Цікаво, що вініловий варіант має розмір 12 дюймового диску (діаметром 30 см.). Тобто, це звичайний формат повноцінної вінілової платівки і нову роботу також можна назвати ще і максі-синглом.

На форумі відкрито спеціальну тему для обговорення релізу https://beatles.com.ua/forum/thread361-1.html

Рейтинг: 0Голосов: 0242 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!