ГлавнаяНовости18 грудня вийшов новий альбом Пола МакКартні під назвою "McCartney III"

18 грудня вийшов новий альбом Пола МакКартні під назвою "McCartney III"

17 декабря 2020 - Вад

Чутки про нову роботу музиканта почали ширитися Інтернетом ще наприкінці вересня, але подробиць ніхто ще не знав. Дехто натякав на те, що сам Пол не хоче оприлюднювати прес-реліз напередодні ювілею Джона Леннона і зробить заяву через 2 тижні після цієї події. І дійсно, 21 жовтня на офіційному сайті музиканта з’явилась перша інформація.

Сер Пол свою самоізоляцію перейменував з lockdown на "rockdown" під час якого занурився у написання нової музики. Він зовсім не планував випускати цього року новий альбом. Але і не хотів марно гаяти часу. Пол згадав про декілька незакінчених демонстраційних записів і розпочав заново записувати вокал під фортепіано або гітару у своїй домашній студії. Потім на запис наклав басові партії, барабани, меллотрон та інші інструменти. Полові спало на думку, що він вже колись робив це, працюючи над альбомами "McCartney" та "McCartney II". Ось так і народилась назва нового альбому – "McCartney III".

Лише 2 композиції з 11, які увійшли до альбому, були записані ним раніше. Всі інші він самостійно награв та записав в цьому році. Автором пісень, композитором та продюсером альбому є сам Пол МакКкартні. На внутрішній стороні розвороту обкладинки розміщено безліч світлин, зроблених дочкою музиканта Мері, Сонні та самим Полом (тобто це цілком проект однієї родини).

З самого початку альбом хотіли видати 11 грудня, але згодом дату перенесли ще на один тиждень. Напередодні релізу було розпочату величезну рекламну компанію. На нашому Форумі відразу було відкрито спеціальну тему, присвячену цьому виданню. В ній ви можете відслідковувати перелік події протягом останніх 2,5 місяців. Посилання на тему розташовано у коментарі нижче.

Рейтинг: 0Голосов: 0456 просмотров
Комментарии (1)
Вад #17 декабря 2020 в 11:280

Інформацію, яка поступово з’являлася в мережі Інтернет, можна відслідкувати на нашому Форумі у спеціальній темі, де велося обговорення цього релізу

https://beatles.com.ua/forum/thread356-1.html