ГлавнаяМероприятия28-29.07.2018 Третя міжнародна зустріч шанувальників Бітлз у Любліні (Польща)

28-29.07.2018 Третя міжнародна зустріч шанувальників Бітлз у Любліні (Польща)

2 июля 2018 - Вад

 

Третя міжнародна зустріч шанувальників Бітлз відбудеться наприкінці цього місяця у польському місті Любліні з 28 по 29 липня. Зустріч буде проходити у приміщенні готелю Victoria (вулиця Narutowicza 58/60).

Цього року під час проведення фестивалю очікується багато гостей. Серед них: Сергій Радченко з України – один з 25 світових послів "The Beatles Story"; Пер Вім – датський музичний журналіст, композитор та експерт з музики Бітлз; Марцін Шостек – редактор радіо "Świdnik", музичний експерт, колекціонер. Також серед почесних гостей на фесті буде присутній Віктор Морозевич з Білорусі – неодноразовий організатор бітлівських фестів у Мінську.

Під час фестивалю присутніх чекають виступи таких виконавців, як Кема, Даріуш Колодзєєк та Йоанна Волошик. Також відбудуться кінопокази бітлівських фільмів "Magical Mystery Tour" та "Ringo".

Зустріч через Інтернет-мережу буде транслюватися наживо.

Фестиваль відкритий для всіх шанувальників Бітлз, участь в окремих заходах безкоштовна.

Гадаємо, що фестиваль буде цікавим і для колекціонерів бітлівської меморабілії. У минулих наших повідомленнях можна ознайомитися з переліком усіх акцій минулого фесту. Якщо ви маєте бажання відвідати даний захід, то нагадуємо, що громадянам України в’їзд до Польщі за наявністю біометричного паспорту вільний.

Рейтинг: 0Голосов: 0711 просмотров
Комментарии (2)
Вад # 5 июля 2018 в 15:470

Програма фестивалю та інші подробиці

http://www.panoramalubelska.pl/wiadomosci/878,milosnicy-beatlesow-z-calego-swiata-spotkaja-sie-w

Вад # 5 июля 2018 в 15:580