ГлавнаяМероприятия08.06.2015. Великий концерт музики The Beatles в Національному театрі ім. М. Заньковецької (м. Львів, вул. Лесі Українки, 1)

08.06.2015. Великий концерт музики The Beatles в Національному театрі ім. М. Заньковецької (м. Львів, вул. Лесі Українки, 1)

14 мая 2015 - Вад

8 червня о 20:00 в Національному театрі ім. М. Заньковецької оркестр «LeoBand» виконає оновлену програму легендарних хітів The Beatles. 

Звучання геніальної рок-музики у виконанні оркестру під керівництвом диригента Миколи Орача дасть змогу публіці відчути всю геніальність ліверпульської четвірки, а голоси солістів: Оксани Мухи, В'ячеслава Сінчука, Валерія Кириченка, Павла Ільницького, Юрія Рокецького та кавер-гурту «The Beatlevs» витончено вплетуться в аранжування величних "бітлів", і нададуть пісням нового звучання та сприйняття.

Атмосфера "бітломанії", яка в минулому не оминула жодну з країн буде присутня і на червневому концерті, завдяки хітам на яких виросло не одне покоління. Тому перефразовуючи одну з найвідоміших пісень "бітлів" можемо з впевненістю заявити "All You Need Is Beatles".
 
 
Отже, ще раз коротко та за принципом що, де, коли:
Великий концерт музики The Beatles
Національний театр ім. М. Заньковецької. Львів, вулиця Лесі Українки, 1.
Телефон для довідок:  +380 322 355 583
Білети можна придбати за посиланням нижче
8 червня 2015 року
Початок: 20-00
Рейтинг: +1Голосов: 11075 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!