ГлавнаяОбъявленияCDПродам бутлег The Beatles "Last Night In Hamburg"

Продам бутлег The Beatles "Last Night In Hamburg"

2 ноября 2021 175 Киев Вад
Продам бутлег The Beatles "Last Night In Hamburg"

Це не CD-R болванка, а справжня фабрична штамповка на алюмінії з типографською палітуркою.
Стан ідеальний!
Ціна 150 грн.

Комментарии (3)
Вад # 2 ноября 2021 в 10:580

Пропоную клон бутлега відомої серії ROCKKARTOON з записами виступу бітлів в передноворічний вечір 31 грудня 1962 року у гамбурзькому Стар-клубі.

Спочатку цей бутлег у 1999 році було видано німецькою фірмою Rockcartoon у складі серії, яка відтворювала на обкладинках малюнки виконавців зроблених у мультяшному стилі. Майже відразу з’явився клон цього видання від іншої компанії – Sonotec. А ще через рік бутлег клонувала невідома компанія з додатком 5 бонусних треків. Слід відзначити, що додані треки не мають ніякого відношення до Бітлз, але їх виконання дуже співзвучно тим рокам та самій атмосфері. Навіть я десь читав хто на цих треках насправді грає, але це було дуже давно і я вже не пригадаю виконавців.

Детальніше про видання, яке пропонується, можна дізнатися з посилання https://www.discogs.com/release/5190986

Далі декілька реальних сітлин

Игорь # 2 ноября 2021 в 17:530

Як же ці бонусні треки не мають ніякого відношення до Бітлз?! Це ж пісні, написані Ленноном-Маккартні та віддані іншим виконавцям, вони розглянуті в темі «Участие битлов в проектах других музыкантов», с. 4-5. А ось до теми бутлега — виступу в гамбургзькому «Стар-клубі» вони дійсно не мають ніякого відношення. Ну а бутлег відомий і дуже непоганий!

Вад # 2 ноября 2021 в 22:030

Ну, враховуючи авторство, погоджуюсь. Просто мав на увазі саме виконання.